Menüler
KATEGORİLER
Çocuk Kitapları
Yazar : Nurdan Damla
Yayıncı : Hayat Yayınları
Konu : İslam
Fiyat: 4.25 EUR   Liste Fiyatı : 8.5 EUR
Ürün Satışta. Temin Süresi:7 Gün / %50 İndirim
Hakkında
Yorumlar
Özellikler
Diğer Resimler
Sabır ve vefa timsali Hz.Zeyneb
Hakikat o ki aşk her devirde ve her zeminde vardı. Biz insanlar onu yüreğimize koyan kudrete imanı ne kadar güçlü tuttuysak aşktan da o nispette lezzet aldık. Zira Allah alemleri büyük bir aşk ile yaratmıştı. Aşkın kaynağı Oydu. Ve elbette asılda olan lezzetler suretlerde aynıyla bulunmazdı.
Elinizdeki eserde aşkı kaynağından içenlerin aşk ve muhabbet uğruna çektikleri çilelere tanık olacaksınız. Hz. Peygamberin ocağında yetişen kızlarımın en hayırlısı dediği Hz. Zeynebe duyulan aşkı ve bu aşktan vazgeçme pahasına Ebul Asın gurur ve nefis mücadelesini okurken tefekkür tohumları yüreğinizde yeşerecek. Ve kendi nefsinizi hesaba çekme fırsatını bulacaksınız.
Bugünkü hayatlarımız onların çile ve ıstırap dolu ömürlerinin aynasında yıkanmadıkça arınma ve temizlenme imkanına sahip değil. Belki bu nedenle asr ı saadetin güzide insanlarının hayatlarını tekrar tekrar okumak ruhumuzu arındırmak için bulunmaz bir fırsattır.
Okuyan herkes bu eserin satırları arasında dolaşırken kendi yüreğine de dokunan bir tılsım bir haz bir hatıra yakalayacaktır.
Gazeteci Yazar Mehmet Ali BULUT
‘Kitabı Okuduğunuzda Peygamber gözdesi Zeynebin hicranını vicdan ocağında gözyaşları ile yakacağınız bir kitap.
Sinan Yağmur
Okuyucu Değerlendirmeleri için lütfen giriş yapınız [Üye Girişi]

Sayfa : -
Ebat : -
Basım Yeri :
Basım Tarihi : -
Barkod-ISBN : 9786051510408